Oční optika

Brýlové obruby
Brýlové obruby

Široký sortiment brýlových obrub ve všech cenových kategoriích. Brýlové obruby nabízíme v rozsáhlém materiálovém, designovém i barevném provedení od předních světových výrobců působícím v oboru oční optiky. Možnost využití 3D centrovacího sytému k nafocení vámi vybrané obruby a tím určení stylu.

Brýlové čočky
Brýlové čočky

Spolupracujeme s několika mezinárodními i českými výrobci brýlových čoček, abychom pro Vás vždy našli to nejlepší řešení. Běžná brýlová skla jsme schopni zhotovit do druhého dne. Nadstandartní dioptrická skla zhotovujeme v horizontu jednoho týdne. Zpracování čoček si provádíme sami, abychom měli kontrolu nad kvalitou provedení.

Sluneční brýle
Sluneční brýle

Sluneční brýle nejsou jen módní doplněk. Samozřejmostí jsou kvalitní sluneční čočky s UV filtrem a polarizací, které můžeme nabídnout i v dioptrické variantě. Sportovní a ochranné brýle nabízíme z kvalitních, lehkých a pevných materiálů. Použití speciálních materiálu čoček zvyšující odolnost vůči prasknutí a nárazu. Zvládneme vsadit dioptrické sportovní čočky i do zaoblených obrub.

Servis
Servis

Jednoduché opravy a běžnou údržbu brýlí provádíme na počkání a vždy garantujeme kvalitu. Složitější zásahy a úpravy řešíme dle konkrétního problému a vždy zcela individuálně. Snažíme se společnou cestou vždy dosáhnou spokojenosti našeho zákazníka v co nejkratším čase.

Kontaktní čočky
Kontaktní čočky

Neviditelný pomocník pro nositele brýlí. Dioptrické, multifokální, barevné, denní, měsíční.

Od prvního vynálezu kontaktních čoček uběhla řada let a čočky se neustále vyvíjejí, může se stát že Vaše oko kontaktní čočku nepřijme. Z důvodu odstranění následných obtíží je vhodné absolvovat první aplikaci, kde Vás provedeme celým procesem prvního nasazení čočky a vybereme druh čočky vhodný právě pro Vás.

Aplikace kontaktních čoček.

 1. Výběr vhodného typu kontaktních čoček dle parametrů zakřivení rohovky
 2. Kontrola dioptrií
 3. Vysvětlíme vše okolo kontaktních čoček - nasazování, vyjmutí, péči o kontaktní čočky, hygienické návyky při manipulaci
 4. Nasazení kontaktních čoček
 5. Kontrola usazené čočky v oku a kontrola kvality vašeho vidění s kontaktními čočkami
 6. Vyjmutí kontaktních čoček
 7. Domácí trénink manipulace s čočkami a použití na vámi preferované aktivity
 8. Kontrola s odstupem 2-3 týdnů
 9. Oboustranná shoda a objednání vašeho balení čoček

Jak probíhá výběr a zhotovení brýlí

Dioptická korekce

 • Navštivte jednu z našich spolupracujících očních ambulancí
 • Brýle zhotovíme i podle vašich původních hodnot

Výběr brýlových obrub

 • Snažíme se vyjít vstříc vašim přáním a požadavkům
 • Vybírat můžete ze stovek modelů brýlí ve všech cenových kategoriích
 • Brýle nabízíme i pro ty nejmenší
 • Pokud to stav obruby dovoluje, jsme schopni použít vaše staré brýle

Vhodná brýlová skla

 • Navrhneme vám tu nejvhodnější variantu brýlových skel
 • Vždy zohledňujeme vaši potřebu použití brýlí, dioptrie a typ obruby

Zhotovení brýlí

 • Klademe důraz na kvalitu zhotovení a přesnost
 • Každá zakázka podléhá přísné výstupní kontrole
 • Brýle jsou standartně zhotoveny během několika pracovních dnů

Předání brýlí

 • Vyzvedáváte si své nové nebo upravené původní brýle
 • Jste instruováni k správné péči o vaše brýle
 • Nabízíme celou řadu doplňků
Checklist
Proč rhoo

Jsme oční optika navazující a úzce spolupracující s oční ordinací s 30-ti letou zkušeností. Uvědomujeme si, že kvalitním zrakem všichni vnímáme okolní svět, proto je našim cílem přinést všem zákazníkům prvotřídní servis, který začíná už vyšetřením u lékaře a pokračuje až k samotnému výběru vhodných brýlových obrub a skel. Naše práce nekončí jen u zhotovení brýlí, ale garantujeme samozřejmě následný servis a péči o vaše brýle a váš zrak.

Výběr prvních brýlí může být stejně složitý jako výběr prvního automobilu, proto věnujeme těmto situacím zvláštní zřetel a klademe důraz na podrobné seznámení se všemi náležitostmi. Všechny obavy z nošení brýlí proměníme v radost. Tato zdravotní pomůcka, kterou si můžete vybrat v nepřeberném množství tvarů a barev dle poslední mody, pro vás nebude handicapem, ale stane se vaším šperkem a předností.

Příjemné prostředí, kvalifikovaný a nápomocný personál, to vše s vynikající kávou v ruce usnadní samotný výběr vašich nových brýlí.

Těšíme se na Vás!